Proje Detayları

Genç Host Bilişim Hizmetleri

Genç Host Bilişim Hizmetleri

Genç Host, Projesi 2020 Yılında Gençlerin Bütçeleri ve Azimleri Göz Önünde Bulundurularak Başlatıldı!

Bu Girişimde Hedef Kitle Gençler Olarak Belirlenerek Firma İsmi Oluşturuldu.

1 Yıl İçinde 1.500 Müşteriye Ulaşan Girişim, Kurumsal Kimliğe Kavuşarak Resmi Olarak Domain, Hosting vb. Faaliyetlere Başladı. Turkey (TR) Sıralaması 20.301 Hosting Firması Arasında Yer Alan Genç Host Bilişim Hizmetleri Firması Türkiye'de En Ucuz Domain ve Hosting Satan Nadir Firmalar Arasına Girerek Çeşitli Ödüller Kazanmıştır.

Kısa Sürede Büyük Müşteri Potansiyeline Sahip Olan Genç Host Bilişim Hizmetleri Firması Yerli Sermaye ile Kurularak,

Sitenin Şu an Net Değeri www.genchost.com: $4,548 USD Ulaşarak En Hızlı Büyüyen Yerli Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Genç Host, Projesi 2020 Yılında Kurulan Genç Bir Hosting Firmasıdır. Genç Girişimciler Tarafından Kurulan Domain ve Hosting Firmamız Gençlere Fark Yaratır. Özel Hizmetler ve Kampanyalar ile Gençlerimizi Destekliyoruz!

 

Genç Host çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş genç ekibimiz ile 2020 yılında hosting ve domain sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı. Isparta'da kurulan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına aldığı Vergi Levhası ve Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi ile sektöre başarılı bir giriş yaptı. Genç Host olarak sizlere her zaman son teknoloji donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz. Ekibimiz tarafından 7/24 izlenen yurtiçi ve yurtdışı sunucularımızda herhangi bir problem olması durumunda anında müdahale edilmekte ve kesintisiz hizmetin devamlılığı sağlanmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmekte ve çalıştığımız çözüm ortaklarını özenle seçmekteyiz.

Detaylar

Kategori:
Firmalar
Başlangıç Tarihi:
03/12/2020
Bitiş Tarihi:
19/02/2023
Durum:
Devam Ediyor
Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşLinkedin'de Paylaş